Послуги мобільного шиномонтажу, запуск двигуна +38 (095) 878 07 26

лнахкьхмю

Швидкий зв'язок з нами

+38 095 878 07 26
+38 050 318 71 85 (WhatsApp, Viber, Telegram)
  
Ми працюємо цілодобово без вихідних.Про компанію


Наша команда відрізняється молодістю, професійностю та єдностью мети – заслужити репутацію кращої компанії міста в сфері надання послуг мобільного шиномонтажа.

Компанія «Мобилшина» - це бригада мобільних кваліфікованих механіків, які швидко з'являються вчасно саме в необхідному для Вас місці.
Основне задання нашої компанії - надання клієнтам швидкої та ефективної допомоги в обслуговуванні автомобіля, яка на наше переконання для кожного автовласника і автовласнеці  мусить бути легким та не обтяжливим.
      Наші герої – бригади механіків, які роблять заміну деталів на протязі 3-4 секунд на піт-лейнах "Формули-1", забезпечуючи максимальний результат та безпеку пілотам своїх команд.
Комфорт та економія часу клієнта, а також професіоналізм команди – три кіта, на яких тримається стратегія нашої компанії.
  Сприйнятливість к іноваційним технологіям дозволяє нам працювати тільки з самими кращими інструментами та обладнанням, надаючи максимально можливий рівень сервіса.
    Надійність обслуговування та суворі правила етичної поведінки дозволили співробітникам компанії «Мобілшина» заслужити довіру жінок-водіїв, які находять для себе такі послуги дуже зручними.
    Корпоративным клієнтам ми пропронуємо якісний, зручний сервіс на території клієнта та спеціальну снижку на вартість робіт.

Також наша компанія надає такі послуги, як: мобільный шиномонтаж, легковий шиномонтаж и балансування Одеса.
   

Окрім того, що наша бригада швидко і професійно здійснює мобільний шиномонтаж, серед нас також є майстри спорта по велосипедному спорту,  чудові розказчики анекдотів.
  Саме внутрішня колективна згуртованість та досвіт в різних областях діядльності дозволяє знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуючи надійність та професіоналізм виконаної роботи.

 Все що Вам треба, тільки, подзвонити нам, зробити замовлення, решту ми зробимо за Вас!


ФОП "Краснов Сергій Ігорович "

Тел. +38 (095) 878-07-26, E-mail:sergiy.krasnov@gmail.com